Mokytojų rekolekcijos „SEK PASKUI MANE“ JN 1,43

Balandžio 1-2 d. gimnazijos mokytojai rinkosi į rekolekcijas, kurias vedė Kauno arkivyskupijos Kurijos vicekancleris kun. Vincentas Lizdenis.

Galėjome pasidžiaugti ne tik nuostabiu saulėtu Kauno senamiesčiu, Kurijos konferencijų salės ir Švč. Trejybės bažnyčios grožiu, pabendrauti, bet ir pagilinti savo tikėjimo ir maldos patirtis. Tikime, jog kiekvienas iš šių rekolekcijų išsinešė kažką gero. Taip pat balandžio 2 d. minėjome šv. Jono Pauliaus II gimimo dangui dieną, tad tikrai jautėme mūsų gimnazijos šventojo globą.
Po šių rekolekcijų didžiulį AČIŪ norime pasakyti kun. Vincentui už nuostabų įkvepiantį gilų žodį ir bendravimą, dėkojame pagalbininkams iš Kurijos, Kauno Kunigų seminarijos rektoriui Ramūnui, gimnazijos mokytojams ir administracijos atstovams prisidėjusiems prie šių rekolekcijų organizavimo, giesmininkams, ir būtinai, visiems dalyviams. :)

  • Hits: 1079

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas