Balandžio mėnesį vyko akcija "Paremk Ukrainos vaikus Kulautuvoje", kurią organizavo Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos Sielovados grupė, ir Kulautuvos parapijos jaunimas

Šios akcijos metu gimnazijoje buvo surinkta 772,4 eur., už kuriuos buvo nupirkta reikalingų drabužėlių, higienos ir laisvalaikio reikmenų.

Balandžio 14 d. gimnazijos atstovai ir Kulautuvos parapijos jaunimas su mūsų visų suaukotomis dovanomis aplankė beveik 300 vaikų iš Ukrainos, apsistojusius Kulautuvoje. Siųsdami ne tik paramą, bet ir maldą už juos, drauge apsikeitėme meile ir įprasminome Gavėnią. Labai maloniai nustebino jų svetingumas, kurį ypač pajautėme pasivaišindami jų rankų darbo ukrainietišku tortu. :)
Labai nuoširdžiai dėkojame visoms klasėms ir pavieniams žmonėms, prisidėjusiems prie šios svarbios akcijos. Taip pat norisi padėkoti ir lietuvių kalbos mokytojai Beatai Šadzevičienei, kurios širdyje gimė ši iniciatyva. Gerumas užkrečiamas. :)

Prasmingų Viešpaties kančios dienų ir Jo Prisikėlimo! :)