Priartėjo prie pabaigos dar vienas eTwinning projektas „The Way We Live and Learn“, kuriame dalyvauja ketvirtų klasių mokiniai ir jų mokytojai

Vienas iš projekto etapų – dalintis patirtimis, mokytis naudotis technologijomis bei mokytis vieniems iš kitų.

Kolegialus bendradarbiavimas yra naudingas tiek vaikams, tiek mokytojoms, nes padeda sukurti tinkamą aplinką klasėje bei visoje mokykloje. Balandžio 20 d. – 21 d. įvyko susitikimas su partneriais Estijoje Tartu Mart Reiniku mokykloje, kur anglu kalbos mokytoja Larisa Baronienė ne tik stebėjo įvairias veiklas, bet ir pravedė Estijos vaikams 4 pamokas. Daug įspūdžių bei daug įdomių idėjų buvo parsivežta, kurios tikrai atsiras ir mūsų veikloje, vykdant eTwinning projektus bei vedant pamokas.