VASAROS STOVYKLA DZŪKIJOJE: DAUG SPORTO, ŠOKIŲ, ŽAIDIMŲ GAMTOJE

Dzūkijoje, ežerų apsuptame Daugų miestelyje, stovyklavo gausus būrys moksleivių iš Kauno ir pakaunės – sportavo, šoko, žaidė gamtoje.

Vasaros stovykla rengta pagal Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansuojamą projektą "Draugauk. Sportuok. Pažink!"
Stovykloje nemokamai atostogavo šešiasdešimt moksleivių iš keturių mokyklų: Kauno Kovo 11-osios, Kauno Aleksandro Puškino, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijų ir Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos.
Daugiametę pedagoginę patirtį turinčioms choreografijos mokytojoms, "Jundos šokių klubo" vadovėms Vilmai Skublickaitei ir Rasai Simanavičienei vaikų vasaros stovyklos – dar viena įdomi patirtis. Jos stovyklas organizuoja daugiau nei dvidešimt metų. Ir šiemet jos subūrė aktyvių profesionalių vadovų komandą, pateikė projektą "Draugauk. Sportuok. Pažink!" Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijai ir laimėjo konkursą.
"Džiaugiamės, galėdamos vaikams pasiūlyti įdomių veiklų. Vaikai aštuonias dienas sportavo, šoko, žaidė gamtoje. Stovykloje dirbusi socialinė pedagogė Agnė Jankauskienė įdomių užduočių metu vaikams padėjo atpažinti mus užplūstančias emocijas, stiprinti socialinius įgūdžius. Vaikai tyrinėjo gamtą, braižė kartografinį žemėlapį, atliko matematinius skaičiavimus su Lietuvos nacionalinio muziejaus edukatoriumi Danieliumi Jurčiukoniu. Kūrybines dirbtuves stovyklautojams organizavo Vilniaus dailės akademijos absoventė Ieva Šlaičiūnaitė ir Vytauto Didžiojo universiteto absolventė Ugnė Šlaičiūnaitė. Vaikai montavo filmą apie gamtą, susipažino su mados dizaino subtilybėmis. Ugdomosios veilkos vyko integruojant matematinį ir kalbos udymą. Džiaugiuosi, kad Ieva, Ugnė ir Danielius užaugo dalyvaudami mūsų organizuojamose stovyklose, o šiais metais jau dalijosi įgytomis žiniosmis su jaunaisiais stovyklautojais. Šioje stovykloje, kaip ir daugelyje mūsų kitų stovyklų, dalyvavo ir specialiųjų poreikių turintys vaikai", – džiaugėsi R.Simanavičienė.

 

  • Hits: 101

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA