2022 05 01 – 2022 05 07 dienomis vyko paskutinis ERASMUS+ projekto „Tolerancija“ vizitas į Portugaliją

Du anglų kalbos mokytojai Marius Jankevičius ir Dalia Ušparienė bei 6 vyresniųjų klasių mokiniai aplankė Porto, Bragą, Famalikao, Gaia ir Guimaraes miestus.

Nuo pirmadienio iki penktadienio iš įvairių šalių mokinių sudarytos grupelės dirbo prie paskirtų temų, kūrė vaizdo pasakojimus, klipus, statė šokius, dainavo, linksmai leido laiką. Taip pat aplankė kelias šventyklas, pilis, žymiąją Porto geležinkelio stotį, plaukiojo laivu upėje, lankėsi WOW (world of wine) muziejuje, kur pasisėmė žinių apie vyno gamybą.

Priėmimas buvo smagus, šiltas, labai draugiškas. Paragavome portugališkų kreminių pyragaičių, menkės patiekalų, saldumynų bei pasimėgavome 24-26 laipsnių šiluma.

Į Lietuvą parsivežėme daug įspūdžių bei prisiminimų. Gaila, bet tai buvo paskutinis projekto vizitas. Iš pasakos grįžome į realybę...