Piligriminė kelionė

Mokslo metus šįmet pabaigėme neįprastai: 51 žmogus iš Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos, LSMU gimnazijos ir Kulautuvos vyko į jaunimo susitikimą - piligriminę kelionę Taizé, Prancūzijoje.

Sunku žodžiais apsakyti, kiek visko patyrėme, pamatėme, širdyse parsivežėme. Išgyvenome 10 dienų tikėjimo ir bendrystės nuotykį :)
Dėkojame grupę ruošusiems ir lydėjusiems mokytojams Mantvydui, Beatai ir Indrei, ir devyniolikai mūsų nuostabių gimnazistų. Taip pat didžiulį AČIŪ tariame visiems kelionės geradariams, vienokiu ar kitokiu būdu prisidėjusiems, o ypač Taizé bendruomenės broliams už suteiktą galimybę visą tai patirti. Dabar puikiai suprantame, kodėl gimnazijos globėjui šv. Jonui Pauliui II ši vieta buvo labai brangi :) O pabaigai, Taizé giesmės žodžiais, norime palinkėti gimnazijos bendruomenei gražios ir saugios vasaros "Globok, Dieve, mus, tikime Tavim, Tu rodai kelius į laimę".

LABAI KVIEČIAME PASIDAIRYTI NUOTRAUKŲ GALERIJOJE :)

  • Hits: 525

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas