eTwinning projektas „LOOK AROUND CAREFULLY“

Pradėjome mokslo metus su naujomis idėjomis, su eTwinning naujais projektais ir su naujais draugais iš Kroatijos ir Italijos.

„LOOK AROUND CAREFULLY“ – projektas, kuris padės vaikams atidžiai apsidairyti aplink bei atrasti naujų įdomių dalykų ir atsakyti į klausimus:  Kas? Kodėl? Kur? 2c klasės mokytojos Svajūnė Ališauskienė ir Larisa Baronienė integravo ir pravedė anglų kalbos, dailės ir šokių pamoką „Trys stebuklingos spalvos – geltona, mėlyna, raudona.“ Nors vaikai turėjo tik tris spalvas, tačiau jie patys išsiaiškino, kaip išgauti ir kitas spalvas. Mokiniams pavyko nupiešti medį, kuris yra žalios bei rudos spalvos, gėles, kurios yra oranžinės ir violetinės spalvos. Svarbiausia, vaikai sugebėjo sukurti šokį, skirtą raudonai, mėlynai bei geltonai spalvai. Norėtumėme pasidalinti įspūdžiais bei pakviesti pasižiūrėti fragmentus iš mūšų integruotos pamokos.