Gimnazijoje viešėjo ministrė

 Penktadienį praleidau Šilainiuose, kur susitikau su šio mikrorajono ugdymo įstaigų vadovais ir mokyklų mokinių savivaldos atstovais.


▪Daugiausia kalbėjomės apie naujausius sprendimus, kuriais siekiame, kad vaikai ateitų į aukštesnę klasę kuo geriau pasiruošę. Apie būsimą papildomą pagalbą sunkumų patiriantiems mokiniams, polinkių atpažinimą ir rekomendacijas pasirinkti tolesnį karjeros kelią.
▪Taip pat aptarėme antros užsienio kalbos pasirinkimo tendencijas, labdaros paramos įstatymo pokyčius, mokyklų lankomumo klausimus.
Itin smagu buvo pasikalbėti su mokinių savivaldos atstovais.
👌Štai ką pasakė viena vienuoliktokė apie pasiekimų patikrinimus. Pernai jos klasėje matematikos PUPP neišlaikė pusė bendraklasių, nes nematė jokio skirtumo: gaus dvejetą ar dešimtuką – tai neturėjo jokios įtakos keliaujant į aukštesnę. Jos manymu, kai patikrinimas bus privalomas, mokiniai kitaip juos vertins, turės daugiau motyvacijos ir sieks pademonstruoti gerus rezultatus.
👏Kita mokinė pradžiugino pasakiusi, kad iš jos klasės 3-4 vaikai tikrai studijuos pedagogiką. Anot jos, šiems pasirinkimams didelę įtaką daro mokytojai. Jei mokytojai myli savo darbą, juo didžiuojasi, jį atlieka kūrybingai ir vaikai nori būti mokytojais.
Dėkoju šauniam Kauno Jono Pauliaus II gimnazija kolektyvui ir vadovei Ramutei Latvelienei už malonų priėmimą.

Jurgita Šiugždinienė

 

  • Hits: 76

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas