eTwinning projektas „MAGIC OF THE SEASONS“

Kaip ir visos mokyklos Lietuvoje, mūsų gimnazija žingsniuoja į priekį atnaujindama ugdymo programą.

Vykdant eTwinning projektą „Magic of the Seasons“, kuriame dalyvauja 3e klasės mokiniai ir jų mokytojas Modestas Kumpikevičius, anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė, muzikos mokytoja Ingrida Tarvydienė bei mokiniai ir jų mokytojai iš Estijos ir Čekijos, 2022-2023 m. planuojama bendradarbiauti mokant apie metų laikus. „Ruduo“ – pirmasis tarptautinio projekto etapas. Su džiaugsmu norime pasidalinti įspūdžiais iš integruotos pamokos – vaizdo konferencijos, kurios metu vaikai ne tik dalinosi savo kūrybos eilėraščiais apie rudenį, bet ir išsakė savo nuomonę apie rudens apibūdinimą, išmoko naudotis programomis tokiomis kaip www.colorillo.com bei www.menti.com. Tai tikrai įdomu ir naudinga tiek mokiniams, tiek mokytojams, o per šią integruotą pamoką vaikai taip pat sukūrė projekto logotipą, kuris dabar puošia mūsų projektą. 

 

  • Hits: 332

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas