Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos skautai gruodžio 18-21 d. dalinosi Betliejaus Taikos Ugnimi su šv. Jono Pauliaus II parapijos žmonėmis,

su mokyklos bendruomene, su privačioje slaugos tarnyboje dirbančiais ir gyvenančiais žmonėmis, su  miesto savivaldybės tarybos nariais.

Betliejuje įžiebta taikos ugnis – žmonijos brolybės, draugystės ir taikos simbolis. Betliejaus taikos ugnies akcija yra ypatinga tuo, jog liepsna niekuomet neužgęsta ir tikroji Betliejaus siela yra perduodama į visų norinčių ją priimti namus. Skautai, kurdami bendrystę ir kalėdinę nuotaiką skleidžia Betliejaus taikos ugnelę visoje Lietuvoje taip stengiantis mažais žingsneliais siekti taikos ir supratingumo.

  • Hits: 415

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas