Integruota pamoka netradicinėje erdvėje - Žvakių liejimo technologijos, Kristaus paaukojimo šventė ir Pašvęstųjų gyvenimo diena

Tradiciškai vasario 2 d. mūsų gimnazijos 5 klasių mokiniai ir jų auklėtojai susitiko netradicinėje pamokoje.

Nuoširdžiai dėkojame sesei Ingai Rukaitei, pristačiusiai šių švenčių prasmę, technologijų mokytojai Eglei Kerienei už tradicijų ir žvakių liejimo technologijų pristatymą.
Šventę papuošė IA klasės ansamblis ir mokytoja Beata Šadzevičienė, folkloro ansamblis "Gilė" ir jo vadovai Artūras Sinkevičius ir Dobilas Juška, Jaunimo choras ir jų mokytoja Ilmara Ivoškienė. Išlietas žvakes ir visus mus laimino kapelionas kunigas Andrius.
Dėkojame gimnazijos administracijai ir visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie šios gražios šventės paruošimo.