Viktorina ,,Taisyk žodžiui kelią“

Koks džiaugsmas pašaukti medį, kalną, ežerą, upę! Ačiū, kartoju, ačiū už žodžio skonį burnoj,- sakė poetas Just. Marcinkevičius.

Jau gražia tradicija tapo laikotarpiu tarp svarbiausių Lietuvos švenčių - Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios – visoje Lietuvoje organizuoti Lietuvių kalbos dienas. Gimtosios kalbos dienos - tai raginimas rūpintis, globoti, gerbti kiekvienai tautai savo gimtąją kalbą, nes jos yra visos žmonijos dvasinis turtas.
Šį trečiadienį, kovo 8 dieną, mūsų gimnazijoje vyko viktorina ,,Taisyk žodžiui kelią“. Joje varžėsi septintų klasių komandos. Mokiniai prisiminė gimtojo žodžio kelią, svarbiausius lietuviškų raštų kūrėjus, jų darbus, sprendė įvairiausius galvosūkius ir patys pasijuto atsakingais kalbos vartotojais bei kūrėjais.