Dalyvavome protmūšyje

Mūsų gimnazijos mokiniai: Mantas Kalinauskas (5d), Karolina Reišytė (5d) ir Barbora Mikšaitė (5c) kovo 16d. dalyvavo LSMU gimnazijoje vykusiame Kauno miesto 5 klasių mokinių integruoto istorijos-anglų kalbos protų mūšio „IŠGIRSK LIETUVOS BALSĄ IŠ PRAEITIES“ ("LISTEN TO LITHUANIA`S WHISPERS FROM THE PAST") konkurse ir pirmajame ture laimėjo 3 – iąją vietą iš dalyvavusios 21 komandos. Antrajame ture Mantas Kalinauskas užėmė 3 vietą komandų kapitonų proto mūšyje iš atrinktų 8 komandų.

Mokinius komandiniam konkursui parengė istorijos mokytoja Vaida Godaitė, istorijos studentas praktikantas Ernestas Jurašius ir anglų kalbos mokytojos Silvija Musiejienė bei Vilma Pilipavičienė.

Džiaugiamės mokinių sėkmingai pademonstruotomis bei pagilintomis istorijos, anglų kalbos žiniomis ir didžiuojamės pasiektais laimėjimais!

  • Hits: 376

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas