JONO PAULIAUS II GIMNAZIJOS MOKINIAI RESPUBLIKINĖJE KONFERENCIJOJE ,,JAUNASIS EINŠTEINAS”

Kovo 24 d. 3a ir 3b klasės mokiniai Aidas ir Mantas Bykovai (mokyt. R. Jaraitienė), Meda Žilinskaitė, Rimantė Maciulevičiūtė ir Lukas Šamšonas (mokyt. R. Labanauskienė) dalyvavo respublikinėje praktinėje pradinių klasių konferencijoje „JAUNASIS EINŠTEINAS“, kurią organizavo Kauno Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija.

Konferencijos organizavimo tikslas – skatinti mokinius gilintis į pasirinktą temą, tyrinėti, atrasti, mokytis samprotauti. Tai buvo puiki galimybė pradinukams tobulinti ne tik kūrybiškumo, pažinimo, bet ir komunikavimo kompetencijas.

Mūsų mokiniai ne tik patys pristatė ir pademonstravo savo paruoštus bandymus – eksperimentus, bet ir stebėjo kitų respublikos pradinukų tiriamąją veiklą, svarstė, analizavo ir noriai dalyvavo grupių veiklos diskusijose.

Po konferencijos visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei dovanomis.

Džiaugiamės savo jaunaisiais tyrinėtojais!