Balandžio 19 d. JPII gimnazijoje lankėsi pedagogas, populiaraus tinklaraščio LIETUVIŲ KALBOS MOKYTOJAS bei didžiulio susidomėjimo sulaukusios knygos „Mokytojas. Kaip aš išmokiau juos skaityti knygas, mąstyti ir maištauti“ autorius Karolis Klimas

Vos pasirodžiusi knyga „Mokytojas“ tapo antru lietuvių perkamiausiu kūriniu puslapyje knygos.lt, o pirmasis jos tiražas parduotas vos per dvi savaites.

Tai – neįprasto žanro grožinis kūrinys apie dvejus darbo gimnazijoje metus, kuriuos įrėmina (nebe)jauno, savęs ieškančio žmogaus istorija. Ji skirta ne tik pedagogams, 11-12 klasių mokiniams ir jų tėvams, bet VISIEMS, kurie domisi literatūra, nori (iš naujo) atrasti žymiausius užsienio ir lietuvių autorius, pažvelgti į nepagražintą darbo mokykloje realybę. Tai knyga apie mokytoją ne tik mokytojams!

Susitikime su pradedančiuoju rašytoju dalyvavo 11, 12 klasių mokiniai bei mokytojai. Pradėjęs knygos pristatymą pasakojimu apie nutikimą mylimam automobiliukui Žaklinai mūsų mylimuose Šilainiuose autorius iš karto sulaužė stereotipus apie mokytojo profesiją. Jaukus, šiltas ir linksmas susitikimas paliko didelį įspūdį mokiniams, o galbūt ne vieną abiturientą paskatins rinktis taip šiandien reikalingą mokytojo profesiją.