Balandžio 25-26 dienomis Kauno Jono Pauliaus II gimnazija 8-10 klasių mokiniams organizavo išvyką-rekolekcijas Mažesniųjų kapucinų vienuolyne Paulių kaime, Jurbarko rajone

Rekolekcijose pavadinimu „Vilties ženklas“ mokiniai, įsitraukę į bendrą maldą, konferencijas, veiklą grupelėse, džiaugėsi bendryste, stiprino pasitikėjimą Dievu, giliau suprato Krikšto ir Atgailos sakramentų reikšmę.

Esame dėkingi broliams Mykolui ir Andriejui, kurie vedė rekolekcijas, nuoširdžiai liudijo, kaip gyventi Evangelija, šiltai ir maloniai bendravo su mokiniais, kvietė atverti širdies duris Dievo dovanojamai meilei ir ramybei. Išsinešame labai šiltus ir smagius prisiminimus.
Dėkojame visiems dalyviams, išdrįsusiems leistis į šį nuotykį ir mokinių savanorių komandai - Aistei, Rusnei, Rokui, Ugnei, Erikai, Emilijai, Smiltei. Mokinius lydėjo ir rekolekcijas organizavo lietuvių k. mokytoja Beata ir tikybos mokytojai Justas bei Indrė.