3 kl. rekolekcijų diena „Tikėjimo SPA“

Gegužės 19 d. gimnazijos trečiokai, vedami žodžių – SUSITIK, PAILSĖK, ATRASK, išgyveno susitikimo su Dievu patirtį.

Rekolekcijos prasidėjo Kauno Arkivyskupijos konferencijų salėje susitikimu su broliu Rolandu Taučiumi OFM, kuris pasidalino savo patirtimi - kaip ir kur sutikti Jėzų. Lydimi brolio aplankė šv. Jurgio kankinio bažnyčią ir brolių pranciškonų vienuolyną. Po ekskursijos dalyvavo Švč. Sakramento adoracijos maldoje. Rekolekcijų dieną baigė poilsio laiku Kauno santakos erdvėse. Nuoširdžiai dėkojame broliui Rolandui OFM, ses. Ingai, pav. ugdymui Indrei, neformalaus būrelio vadovei Monikai, gimnazijos savanoriams Rusnei, Rokui, Viliui ir trečių klasių vadovams Ramutei, Ritai, Editai, Gretai ir Modestui.

 

  • Hits: 325

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas