Praūžė Paskutinio skambučio šventė mūsų gimnazijoje!

Birželio 1 d. gimnazijos abiturientai, jų tėveliai bei mokytojai meldėsi šv. Mišiose su J. Em. kardinolu Sigitu Tamkevičiumi SJ ir gimnazijos kapelionu Andriumi Alminu dėkodami Dievui už laiką gimnazijoje ir pavesdami Jam savo ateitį.

Birželio 2 d. – šventės diena prasidėjo šiltai pasitinkant klasių auklėtojas ir iškilmingai įžengiant į gimnaziją. Čia įvyko paskutinė pamoka su mylimomis klasių vadovėmis, o 13.00 šventė tęsėsi renginių salėje, kur nuostabią programą paruošė mūsų mažiausieji – pirmokai, draugus išlydintys III gimnazinių klasių mokiniai bei jų auklėtojos, „Giliukai“ bei, žinoma, patys IV gimnazinių klasių mokiniai. Šiltus žodžius tarė gimnazijos direktorė R. Latvelienė, kapelionas kun. A. Alminas, pav. ugdymui M. Šalčiuvienė ir IV gimnazinių klasių auklėtojos.

Nuoširdžiai dėkojame visiems šią šventę organizavusiems ir joje dalyvavusiems. Buvo išties jautru! J

Linkime sėkmingo „skrydžio“! J