2023 m. birželio 5 ir 6 dienomis 7a ir 7d klasės mokiniai keliavo į Latviją

Rygos zoologijos sode gyvena daugiau nei 3000 gyvūnų. Jame pamatė pelikanus, flamingus, ilgakakles žirafas, išdykėlius lemūrus...

Susipažino su Rygos senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO paveldą.

Vyko į Jūrmalą. Žymiausias Latvijos kurortas garsėja 32 km. ilgio smėlio paplūdimiu. Pasivaikščiojo pagrindine Jomas gatve bei pajūriu.

Lankė Babites rododendrų sodą. Kasmet šis botanikos sodas pasipuošia gražiausiais žiedais. Rododendrų kolekciją sudaro daugiau nei 370 rūšių ir veislių. Sode gėlės puoselėjamos apie 40 metų. Eidami 1,5 km. pažintiniu taku pamatė ir nykštukinių - kiliminių gražuolių, ir 5 metrų aukščio žiedais pasipuošusių krūmų.

Aplankė Rygos automobilių muziejų. Interaktyvi ekspozicija pasakoja apie ilgą 5000 metų kelią nuo rato išradimo iki automobilio. Sužinojo, kas pirmas žmonijos istorijoje buvo nubaustas už greičio viršijimą, pamatysime kaip atrodo vienintelis likęs latvio Augustino Krastinio JAV sukurtas automobilis, išgirdo pasakojimą, kaip "sidabrinė strėlė" išgelbėjo muziejų.

Pilni įspūdžių, grįžo į Kauną.

(V.Verpečinskienė, A.Kazlauskienė)