Netradicinė diena - Šv. Jono Pauliaus II minėjimas „Nebijok, plačiai atverk duris Kristui“ (nuotraukos papildomos)

Kelionės ir piligrimystė - tai šios gražios ir pilnos įvairių veiklų dienos tema.

Nuoširdžiai dėkojame užsiėmimus vedusiems broliui Mykolui Ferenc OFMCap, mokytojams A. Sinkevičiui, D. Juškai ir „Giliukams“, tikybos mokytojams J. Žukauskui ir M. Randžiui, LGMA prezidentui, keliautojui ir knygų autoriui Rytui Šalnai, geografijos mokytojai S. Žilinskienei, mus į svečius priėmusiai šv. Jono Pauliaus II piligrimų centro komandai - M. Kuraičiui ir L. Būdai, L. Ivaškevičiūtei - už įdomią ekskursiją po Kauno Arkikatedrą Baziliką ir dar daug kitų žmonių.

Ir kaip visada dėkojame šventės dalyviams, jų auklėtojams ir visiems šventę kūrusiems gimnazijos bendruomenės nariams.