Gruodžio 18 dieną Jono Pauliaus II gimnazijoje svečiavosi policijos pareigūnas Darius Joneikis

Susitikęs su dešimtokais pareigūnas kalbėjo apie elektronines cigaretes, garinimo grėsmes, narkotinių medžiagų daromą žalą organizmui.

Paskaitos metu buvo demonstruojamos edukacinės pažintinės priemonės, atliktas eksperimentas su apsvaigimo akiniais; mokiniai pamatė, kaip atrodo rūkančio žmogaus plaučiai, imitacinė vėžiu sergančio žmogaus burna, įsitikino, kaip su tam tikrais prietaisais galima rasti psichoaktyvias medžiagas, neprisilietus prie mokinio. Susitikimo metu išgirsta informacija, paremta moksliniais tyrimais ir asmenine pareigūno patirtimi, buvo ne tik įdomi, bet ir paskatino susimąstyti, kad kiekvienas yra atsakingas už savo sprendimus ir gali atsisakyti žalingų įpročių.