RESPUBLIKINIO 3-ŲJŲ KLASIŲ MOKINIŲ DIKTANTO ANGLŲ KALBA RAŠYMO KONKURSAS „LISTEN TO WRITE 2024“

Kovo mėnesį mūsų trečiokai dalyvavo RESPUBLIKINIO 3-ŲJŲ KLASIŲ MOKINIŲ DIKTANTO ANGLŲ KALBA RAŠYMO KONKURSE „LISTEN TO WRITE 2024“.

70 mokinių iš mūsų gimnazijos išmėgino savo anglų kalbos klausymo bei rašymo įgūdžius rašant diktantą. Norėtumėme pasveikinti Justiną  Maskoliūnaitę bei Emilį Maliauską – 3c klasės mokinius,  kurie sudėtingo lygio diktantą parašė be klaidų. Taip pat džiaugiamės gerais 3a klasės mokinių pasiekimais: Jokūbo  Jasinevičiaus (diktanto pagrindinis lygis), Vytaro Cibulskio (diktanto lengvas lygis) bei Arono Janausko (diktanto lengvas lygis), 3b klasės: Igno Bazevičiaus (diktanto lengvas lygis) bei 3c klasės: Tautvydo  Stankevičiaus (diktanto lengvas lygis) ir Emilio Bogdonovičs (diktanto lengvas lygis). Dar kartą sveikiname su puikiais rezultatais ir linkime visiems dalyviams nesustoti dirbti ir tobulėti.