Mažieji tyrinėtojai respublikinėje konferencijoje „Jaunasis Enšteinas“

Kovo 22 d. mūsų gimnazijos 4a, 4b, 4e klasių mokiniai dalyvavo respublikinėje praktinėje konferencijoje „Jaunasis Einšteinas“, kurią organizavo Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija.

Konferencijos tikslas - skatinti mokinius eksperimentuoti, formuoti jų praktinės veiklos, mokslinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius, bei sukurti STEAM žinių integravimui ir taikymui tinkamą kūrybinę
aplinką.
4a klasės mokinės Elzė Bieliauskaitė ir Adelė Vaznelytė parodė, kaip išsiveržia ugnikalnis.
4b klasės mokiniai Domas ir Benas Baranauskai pademonstravo, kaip veikia Herono fontanas.
4e klasės mokinė Austėja Žilinskaitė parodė muilo burbulų bandymą su sausu ledu.
Visiems dalyviams – mokiniams ir jų mokytojams buvo įteikti padėkos raštai, atminimo dovanėlės.
Džiaugiamės mūsų gimnazijos ketvirtokais ir jų atliktais tyrinėjimais bei bandymais.