Mokinių rekolekcijos “Vilties ženklas” Mažesniųjų brolių kapucinų vienuolyne Pauliuose

2024 m. balandžio 23-24 d. trisdešimt keturi gimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo edukacinėje išvykoje - rekolekcijose “Vilties ženklas”, kurias vedė broliai kapucinai Mykolas Ferenc OFMCap ir Andrzej Biniek OFM Cap.

Grįžome ne tik po gilesnės pažinties su įkrikščioninimo sakramentais, bet ir po nuostabaus bendrystės laiko, kurį sukūrėme visi kartu. Buvo neabejotinai smagu!
Nuoširdžiausia padėka broliams kapucinams už mūsų vedimą arčiau Kristaus, svetingumą ir paprastumą. Dėkojame gimnazijos Sielovados savanoriams, mokytojams Indrei, Justui ir Tadui, visiems talentingiesiems dalyviams ir svečiui Erikui iš Šiluvos piligrimų centro už paliečiantį tikėjimo liudijimą.