Projekto koordinatorė Rūta Banienė.

1 - 2 klasių komanda laimėjo pirmą vietą. Sveikiname 1 c klasės mokinę Justę Laurinonytę (mokytoja Rūta Banienė), 1 e klasės mokinį Nojų Kumžą (mokytoja Aušra Vėželienė), 2 c klasės mokinius Ainį Lašą ir Danielį Šimkų (mokytoja Laima Babenskienė).

3-4 klasių komanda laimėjo antrą vietą. Sveikiname  3 b klasės mokinę Gretą Gudiškytę (mokytoja Vilma Keterienė), 3 c klasės mokinę Emą Kumžaitę (mokytoja Svajūnė  Ališauskienė), 4 c klasės mokines Ūlą Varnelytę ir Vasarę Dekaminavičiūtę (mokytoja Edita Miliušienė).

Džiaugiamės laimėjimais ir linkime sėkmės kituose konkursuose.