Respublikinis 9-12 klasių mokinių integruotas anglų kalbos ir IT reklamos kūrimo konkursas “(ne) Reklama: Aplankyk Lietuvą 2024”

Balandžio 8d. – gegužės 14d. šis konkursas antrus metus iš eilės buvo suorganizuotas mūsų mokyklos mokytojų (Editos Brazauskienės – anglų k. mokytoja ir Agnės Zlatkauskienės – informatikos mokytoja), kuris jau tampa tradiciniu ir pritraukia naujus dalyvius iš visos respublikos.

Susumavus visų, nepriklausomų vertintojų rezultatus, mūsų mokyklos mokinių darbai gavo aukščiausius įvertinimus: Deimė Lapačinskaitė 10D klasės mokinė gavo konkurso Grand Prix apdovanojimą už sukurtą reklamą “Experience Japanese Beauty in Lithuania” – mokytojos E.Brazauskienė ir A.Zlatkauskienė bei Domas Kersnauskas 9D klasės mokinys su reklama “Welcome to Mergakalnis” užėmė I vietą – mokytojos Ana Gaidamavičienė (anglų k. mokytoja) ir A.Zlatkauskienė.

Šaunuoliai mokiniai ir jiems padėję pasiruošti mokytojai.

Geriausi konkurso darbai: https://konkursasnereklama.wixsite.com/2024