Gegužės 31 d. gimnazijoje abiturientams nuaidėjo paskutinis skambutis

Paskutinis skambutis – paskutinė mokslo metų šventė, ji reiškia, kad pamokos abiturientams baigėsi, prasideda brandos egzaminai.

Tai mokyklinio etapo pabaiga ir jaudinančios savarankiško gyvenimo kelionės pradžia. Paskutinį pavasario penktadienio rytą į šventę abiturientai tradiciškai riedėjo Kauno miesto gatvėmis spalvotais užrašais ir balionais išpuoštais automobiliais, su auklėtojomis lankėsi pačioje kvapniausioje miesto vietoje – Botanikos sode. Vėliau iškilminga šventė paminėta gimnazijos bendruomenėje. Abiturientai dėkojo administracijai, mokytojams, tėveliams už suteiktas žinias, patirtį, paruošimą gyvenimui, būsimiems abiturientams perdavė svarbias pareigas bei gimnazijos simbolinį raktą.

Linkime abiturientams kuo sėkmingiau išlaikyti egzaminus!