Pirmas eTwinning projekto „Secret Ingredients“ etapas

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad 3b ir 3e klasių mokiniai rugsėjo mėnesį jau pradėjo pirmuosius eTwinning projekto „Secret Ingredients“ žingsnius - mokėsi angliškų žodžių ir lietuviškų bei itališkų maisto produktų pavadinimų.

Ne mažiau svarbi buvo ir užduotis - sudėti visus angliškus žodžius abėcėlės tvarka. Taip pasiekėme savo projekto tikslą - sukurti abėcėlę su žodžiais apie maistą. Netradicinės pamokos, kurias pravedė mokytojos Vilmantė Karaliūnaitė, Almanta Vizbarienė ir Larisa Baronienė padarė pamoką įdomesnę ir produktyvesnę. Darbas grupėse, naujų idėjų ieškojimas ir problemų sprendimas sustiprino mokinių pasitikėjimą savimi ir draugišką atmosferą komandoje bei klasėje.  Su nekantrumu laukiame kito etapo - pažinties su savo draugais iš Italijos ir mokymosi rašyti laiškus.  Kviečiame jus prisijungti prie mūsų netradicinės pamokos ir pažiūrėti nuotraukas bei vaizdo įrašą, kaip viskas vyko.