We Are Pen Friends

• Kauno Jono Pauliaus II
    gimnazijos dalyviai:

anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė
    mokytoja Laima Babenskienė ir jos mokiniai (2c)
    anglų kalbos mokytoja Liudmila Paleckaitienė

• Partneriai:

Italija

• Mokinių amžius:

7-10 m.

• Projekto trukmė:

2 m.

Projekto žurnalas

• 2019 12 09

Šiais metais startavo dar vienas eTwinning susirašinėjimo projektas ,,We Are Pen Friends“, kurio koordinatorė yra mokytoja Larisa Baronienė. Šiame projekte dalyvaus vaikai iš Italijos ir 2c klasės mokiniai bei jų mokytojos Laima Babenskienė, Liuda Paleckaitienė. Projekto pagrindą sudarys integruotos anglų ir pasaulio pažinimo bei anglų ir dailės pamokos, kurių metu mokiniai galės pajusti ne tik bendravimo džiaugsmą, bet ir tikrąją anglų kalbos mokymosi naudą bei teikiamas galimybes. Norisi tikėti, kad užsimezgusi nauja dviejų mokyklų draugystė laikui bėgant tik stiprės, o projektas padės mokiniams pažinti svetimą šalį bei jos kultūrą, ugdys bendravimo užsienio kalba įgūdžius bei didins motyvaciją mokytis.