„Erasmus“ akreditacija 

Naujos idėjos bei gerosios patirtys

 „Erasmus“ akreditacija - Dalyvavimas tarpvalstybinių mainų ir bendradarbiavimo veikloje (Mobilities for Erasmus Accreditation in the field of School Education)

Erasmus+ tai – galimybė mokytis tiek mokiniams, tiek mokytojams. Vieną iš jų – mokytojai gali stebėti pamokas, dalyvauti renginiuose ir vesti pamokas vaikams anglų kalbą. Džiaugiamės, kad anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė ir direktoriaus pavaduotojas Latifas Yardimas iš Turkijos patyrė tokią naują patirtį. Svečias iš Turkijos sėkmingai pravedė pamokas antrokams, trečiokams bei ketvirtokams, pasakojo apie savo šalį, mokyklą, tradicijas bei mokino mokinius kalbėti turkiškai. Latif Yardim kartu su vaikais dainavo, šoko, piešė, žaidė, bendravo per pertraukas. Kadangi kiekvienas kabinetas mūsų mokykloje yra modernizuotas: įrengta išmanioji lenta, projektorius, kompiuteriai , visa tai padėjo anglų kalbos mokytojai Larisai Baronienei bei mokytojui iš Turkijos parengti produktyvias ir naudingas pamokas vaikams bei pasidalinti patirtimi. Tokia patirtis naudinga tiek mokytojams, tiek mokiniams, nes ji ne tik ugdo šešias atnaujintos mokymo programos kompetencijas, bet ir džiugina vaikus, motyvuoja ir suteikia jiems pasitikėjimo savimi. Verta paminėti, jog mokytojui iš Turkijos buvo didelė staigmena, kai pamatė, kad visi mokiniai puikiai kalba angliškai (pagal savo amžių). Taip pat dėkojame anglų kalbos mokytojai Linai Steponkienei bei šokio mokytojai Editai Gogelienei už pakvietimą į savo pamoką, direktorei Ramutei Latvelienei bei direktoriaus pavaduotojai pradiniam ugdymui Renatai Baršukaitienei už galimybę dalyvauti trumpame, bet naudingame Erasmus + projekte.

  • 2023 05 02

    Projektas vyko nuo balandžio 24 d. iki balandžio  28 d.

    Turkijos mokytojo Latif Yardim pasakymas – „Your school is like a big family“ buvo geriausias ir maloniausias įvertinimas mūsų mokyklai.

    Keletas akimirkų apie mūsų naujas idėjas ir geriausią praktiką:


KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas