Sportinių šokių programa 1-6 klasių moksleiviams

Mieli tėveliai,

Dėmesio!!! Valstybė finansuoja sportinių šokių klubo "Junda"  pramoginių – sportinių šokių  programą 1-6 klasių moksleiviams.

Kviečiame mergaites ir berniukus mokytis šokti ir pasinaudoti valstybės finansavimu.

 

      Pramoginių – sportinių šokių programa yra akredituota valstybės, todėl kiekvienas mokinys gali pasinaudoti  valstybės finansavimu ir už šokių repeticijas mokėti 15.00 Eur/mėn. pigiau (repeticijų kaina 20 Eur/mėn.). Pasinaudojant finansavimu Jums šokių repeticijos kainuos 5.00 Eur/mėn. (finansuojamų vietų skaičius ribotas). Treniruotės prasidės spalio1 d.

     Visi norintys turi iki rugsėjo 6 dienos pasirašyti sutartis ir atiduoti jas klasės mokytojai. Sutartis moksleiviams rugsėjo pirmomis dienomis perduosiu aš arba klasės mokytoja. Jei negausite, skambinkite man.(Sutartį pildyti didžiosiomis  raidėmis). 5-6 klasių moksleiviai turi susisiekti su Rasa Simanavičiene.

 

Pagarbiai

 Jūsų mokyklos choreografijos mokytoja, sportinių šokių klubo „Junda“ trenerė Rasa Simanavičienė, mob.tel. 8 678 04406

www.jundaklubas.lt

 

 

  • Hits: 7518

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas