Erasmus+ projekto „I Am Happy With Myself“ vizitas Belgijoje

2020m. kovo 7-14 dienomis penki gimnazijos mokiniai

(Karina Voičenko, Ieva Češūnaitė, Deimilė Ramanauskaitė, Simas Matas Pakerys bei Lukas Grybas) ir dvi mokytojos (Giedrė Mazurkevičienė, Vilma Šidlauskienė) vyko į antrą tarptautinio Erazmus+ projekto „I Am Happy With Myself“ vizitą Belgijoje.

Puikus apsikeitimas, daug įspūdžių, įdomių veiklų, naujos patirties. Vizito metu aplankėme St.Joseph Prizma College Campus mokyklą, dalyvavome pamokose, mokiniai dirbo grupėse kartu su kitų šalių moksleiviais atlikdami projektines užduotis, taip pat dalyvavo sporto varžybose. Vizito metu buvo organizuotos ekskursijos į Gentą, Briugę, Yprą, aplankėme keletą muziejų.

Gaila, kad dėl COVID-19 karantino neįvyko planuotas gegužės mėnesio vizitas mūsų mokykloje. Jis yra atidėtas ir, tikimės, kad sėkmingai įvyks ateinančiais mokslo metais.

  • Hits: 417