2 f klasės bendruomenė šiemet mokslo metus tradiciškai pabaigė Aukštaitijos nacionaliniame parke.

Birželio 13 d. rytą nuo Trainiškių gyvenvietės plaukėme link Ginučių piliakalnio. Perplaukėme net 5 ežerus:

Baluošą, Baluošykštį, Stravinaitį, Aseką ir Linkmeną. Atplaukus į sutartą vietą, jėgų dar užteko įkopti į Ginučių piliakalnį, nuo kurio atsiveria nuostabūs ežeringo krašto vaizdai. Vakare traukėme į naktinį žygį: apėjome Gervėčių raisto tris ežeriukus, žavėjomės Sengirės medžių didybe. Apsistoję prie Baltelės ežero, mėnulio šviesoje kepėme zefyrus. Kitą dieną Vyžių kaimo sodyboje vyko talentų šou : šokome, grojome, dainavome, deklamavome, sportavome... Sodyboje pasodinome kriaušę, prie kurios palinkėjome vieni kitiems gerų atostogų. Laimingi, pilni įspūdžių grįžome namo.

 

  • Hits: 386