6A, 6B ir 6E mokiniai dalyvavo internetinio saugumo dienai – “E-Safety Day” - skirtoje virtualioje pamokoje

Vasario 9-10d. nuotolinių anglų k. pamokų metu mokiniai žiūrėjo video filmuką „Saugus internetas“ („Safe Internet“),

sukurtą Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos 1c klasės mokinių, vadovaujamų mokytojų Kristinos Grigaitės-Bliūmienės ir Jurgitos Sipavičienės. Filmuko metu mokiniams buvo pateikti 5 saugaus interneto naudojimosi patarimai ir 6 “auksinės“ taisyklės. Mokiniai buvo supažindinti su angliškais žodžiais saugaus interneto tematika. Taip pat mokiniams buvo parodyta bendraamžių sukurta elektroninė komiksų knyga „Įveik perkūno virusą“. Po video filmuko peržiūros, mokiniai turėjo atlikti Google Classroom bei Liveworksheets platformose savo mokytojų (Linos Steponkienės, Vilmos Pilipavičienės bei Gerdos Juodiškienės) paruoštas užduotis, kad įtvirtintų pamokoje įgytas žinias apie saugų internetą bei išsakytų savo nuomonę šia tema. Mokiniai išskyrė tris svarbiausias saugaus interneto naudojimosi taisykles: viešai neskelbti asmeninės informacijos, gerai apgalvoti, ką norime skelbti internetinėje erdvėje bei būti atsargiems bendraujant su nepažįstamais asmenimis internete.

  • Hits: 379