Švenčiame laisvę

Gimnazijos renginiai Vasario 16-osios proga.

6e klasės mokiniai švenčia laisvę!

 

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinukų sveikinimas Vasario 16-osios proga

 

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos penktokų sveikinimas Vasario 16-osios proga

 

8 A kl.mokinys, Vilius Motiejūnas sveikina gimnazijos bendruomenę su artėjančia Vasario 16 diena.

Stephen Heller etiudas op.45 nr.40

 

Artėjančios Vasario 16-osios proga kviečiame kartu pasigėrėti šiai šventei skirtomis akimirkomis. Nors šiais metais esančios karantino sąlygos neleidžia džiaugtis gražiausiomis šalies šventėmis kartu, leiskime sau tai bent tokiu būdu. Dėkojame mokytojui Vytautui Juknevičiui už pagalbą kuriant filmuką ir mokytojui Vidmantui už pagalbą konstruojant lėktuvėlių detales.
Mokytojai metodininkai Viktoras ir Ramutė Rimkai
  • Hits: 91