Sausio ir vasario mėnesį gimnazijos 7 – 8 klasių bendruomenei vyko seminarai "Pavojai arti mūsų jaunimo ir psichologinio atsparumo ugdymas".

Seminarus vedė žinomas Lietuvoje psichologas E. Karmaza. 

Konsultantas su mokiniais, jų tėvais, globėjais ir klasių vadovais bendravo , mokė atpažinti tikrus ir tariamus pavojus, padėjo įvardyti asmenines stiprybes. Ar vertėjo susitikti? Štai keli tėvelių atsiliepimai.

Labai AČIŪ už susitikimą. Labai naudingas pažįstant tiek vaiką, tiek mus pačius, tėvus. Svarbiausia - naudinga informacija ir įžvalgos prieš susiduriant su kebliomis situacijomis. O jų vis tiek bus ar jau yra :) Dar kartą ačiū,  ir jeigu bus daugiau tokių susitikimų, tikrai dalyvausime. G. šeima

Mums labai patiko. Ir man, ir dukrai. Tikrai pirmą kartą teko matyti tokį profesionalų lektorių. Taip nuosekliai ir sklandžiai kalbėta temomis, naudingomis jauniems žmonėms. Mama A.V.

Susitikimas buvo įdomus ir informatyvus... Mūsų šeimai patiko. Mama I.B.

Patiko mums abiems. Naudinga. Su malonumu dalyvautumėme ir kitame

Tikimės bendradarbiavimo ir kitais metais!

  • Hits: 367