Užsienio kalbų pamoka

Kovo 22d.visi gimnazijos penktokai dalyvavo užsienio kalbų pamokoje  „Antros kalbos svarba“,

kurios metu 7b klasės mokiniai Smiltė Biržietytė, Upė Stanionytė, Adriana Šabonaitė, Marius Mieldažys ir Ovidijus Pabilionis išradingai ir įdomiai supažindino penktokus su kalbų kilme ir svarba. Mokiniai papasakojo apie gimtosios kalbos ir  latvių  kalbų panašumus. Pristatydami vokiečių kalbą septintokai atkreipė dėmesį į jos  skambesį,  panašumą su anglų kalba bei  populiarumą Europos Sąjungoje ir naudingumą. Pamokoje skambėjo keturios kalbos, buvo klausomasi  dainų vokiečių kalba, o  mokinių atidumas, dėmesingumas, gebėjimas suprasti ir įsiminti buvo patikrintas žaidžiant Kahoot žaidimą.

Pamoką organizavo užsienio kalbų mokytojos Vilija Žygienė, Aušra Žiužnytė ir Jurgita Stauskienė

  • Hits: 857

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA