Ketvirtokai dalyvavo virtualioje veikloje ,,Aš nesityčioju iš kitų, prisijunk ir tu!''

Kovo 25 dieną ketvirtokai ir jų mokytojos D. Medinskaitė, V. Keterienė, S. Ališauskienė, R. Petruškevičienė prisijungė prie kovo mėnesį vykusio sąmoningumo didinimo mėnesio,,Be patyčių 2021''

ir dalyvavo Vaikų linijos savanorės Astos Primagovos inicijuotoje veikloje. Virtualios pamokos metu mokiniai sužinojo, kaip atpažinti patyčias, kaip elgtis jas patyrus, ką patys gali padaryti, jei stebi patyčias artimoje aplinkoje. Savanorė pasidalino ir savo darbo patirtimi, paragino vaikus apie patyčias kalbėti garsiai ir atvirai.Tikimės, kad įtaigūs ir reikalingi patarimai padės kurti darnesnius tarpusavio santykius, klasėse bus daugiau draugiškumo, pagarbos ir džiaugsmo.

Ketvirtokai kviečia visus sakyti garsiai:

-Aš nesityčioju iš kitų, prisijunk ir tu!

  • Hits: 701

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA