Spalis – ypatingasis misijų mėnuo

Tapti misionieriumi: skleisti Evangeliją, padėti kitiems pažinti ir pamilti Jėzų ir visų tautų motiną Mariją, melstis, garbinti Dievą ir Jam dėkoti už visas gautas dovanas, su džiaugsmu padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, ir dar daug gerų darbų nuveikti, gali kiekvienas iš mūsų.

Į Bažnyčios kvietimą atsiliepė ir Jono Pauliaus II gimnazijos 9a klasės mokiniai. Spalio 21 dieną jie aplankė senelius Kauno Panemunės socialinės globos namuose ir suruošė jiems gražią šventę, skirtą Švč. Mergelės Marijos Rožinio mėnesiui paminėti. Jaunuoliai pasakojo apie Marijos gyvenimą, Jos Apsireiškimo vietas, kartu su senoliais giedojo giesmes, skirtas Dievo Motinai. Seneliai džiaugėsi ir rudeniškomis dovanėlėmis: mokinių nutapytais lapais, grybukais. Tai jau ne pirma išvyka į šiuos globos namus. Senelių prašomi, pažadėjome juos ir vėl aplankyti.