JONO PAULIAUS II DIENA 2022 TĘSIASI

„Nebijok, plačiai atverk duris Kristui“ - ši mintis šiandien mus lydėjo per įvairiausias veiklas gimnazijoje ir už jos ribų.

Pristatome jums, pirmiausia, gimnazijos 1-4 kl., 5 ir IV gimnazinių klasių veiklas gimnazijoje:

- Rytą pradėjome nuo mažųjų (1-2 kl.), kurie rinkosi į nuostabų Katalikų Teologijos fakulteto studenčių Onos ir Kristinos bei gimnazijos sielovados komandos paruoštą kelionę „Per pasaulį su šv. Jonu Pauliumi II“. Spalvingi balionai, giesmės, kelionė per gaublius...

- Tuo pat metu gimnazijos vyriausieji dvyliktokai bendravo su gimnazijos MISIONIERIUMI mokytoju Jose tema: „Misijos ir popiežius“. Ar pamenate, dvyliktokai, mokytojo užduotus namų darbus? :)

- Dienai įsibėgėjus, didžiąją mokyklą užplūdo gimnazijos 3-4 kl. mokiniai į orientacinį žaidimą „Popiežius ir vaikai“. Kiek daug kūrybingų mokytojų čia pridėjo savo pagalbos ranką - visiems JUMS didžiulis AČIŪ :) O dar mūsų nuostabūs dvyliktokai buvo tikri misionieriai lydėję mažuosius draugus per visą gimnaziją.

- Dar ryto veiklose netradicinį laiką patyrė gimnazijos penktokai - šv. Jono Pauliaus II parapijos namų erdvėse piknikavę, žaidę bei bendravę apie šios dienos prasmę. Dėkojame kapelionui Andriui, priėmusiam tokį gausų mokinių būrį, auklėtojams, mokytojams, administracijos atstovams už visą pagalbą.

Tokia buvo diena gimnazijoje, o ką gi veikė mūsų gimnazijos 6-8 kl., I-III gimnazinių klasių mokiniai? Laukite tęsinio...