IX klasių mokiniai lankėsi KTU Ekonomikos ir verslo fakultete, kur dr. Tomas Stravinskas supažindino su Bloomberg svarba dirbant finansų srityje

Mokiniai patys išbandė Bloomberg terminalą, analizavo akcijų vertės pokyčius, investavimo galimybes, aiškinosi ekonominių veiksnių įtaką įmonių veiklai.

Tuo tarpu, docentė Vilda Gižienė  skaitė paskaitą tema:  „Geriau dirbti ar nedirbti? Kodėl?“. Paskaitoje sužinojome, kodėl žmonėms reikia dirbti. O gal geriau nedirbti? Kokią profesiją rinktis ir kiek galima uždirbti, kas yra vidutinis darbo užmokestis, koks valstybės vaidmuo darbo rinkai, kas yra minimalus darbo užmokestis ir kodėl jis nustatomas, kas yra užimtumo tarnyba ir koks jos vaidmuo. Taip pat aptarėme pagrindinius darbo rinkos rodiklius: nedarbo lygį, užimtumo lygį, aktyvumo lygį.

Vėliau studijų prodekanė dr. doc. Jurgita Stravinskienė pristatė studijų programas, pasidalino patarimais kokias ir kodėl reikėtų rinktis.

Ačiū Rimantei Hopenienei už kvietimą ir organizaciją!