Tarptautininio eTwinning projekto „Magic of the Seasons“ tiesioginis susitikimas su partneriais iš Estijos

Mokytis kartu su draugais daug įdomiau ir naudingiau, o nuotolinė pamoka su partneriais iš Estijos yra vienas iš būdų bendradarbiauti bei mokytis vieniems iš kitų.

Be to, tokios pamokos padeda auginti skaitmenines, kūrybiškumo bei pažinimo kompetencijas. Kovo 10 dieną mokytojai Larisa Baronienė bei Modestas Kumpikevičius pravedė pamoką, kurioje dalyvavo 3e klasės mokiniai bei 15 mokinių iš Estijos, tai mūsų eTwinning projekto „Magic of the Seasons“ partneriai. Norėtumėme pakviesti pasižiūrėti keletą akimirkų iš dar vienos integruotos anglų bei lietuvių kalbos pamokos „Goodbye Winter and Hello Spring“.

  • Hits: 362

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas