Projektas „Dainoj ir žody - Lietuva“

Vasario ir kovo mėnesį mūsų gimnazijos  3a, 3b, 3e klasių mokiniai dalyvavo projekte „Dainoj ir žody – Lietuva!“, kurį organizavo šių klasių mokytojai.

Projekto tikslas – ugdyti pilietiškumą, plėsti žinias apie Lietuvą, suvokti, kokia brangi ir graži yra mūsų Lietuva, kurią turime branginti, galime džiaugtis, kad gyvename laisvoje šalyje. Visą mėnesį vaikai domėjosi Lietuvos krašto istorija, kūrė eilėraščius, piešė piešinius apie savo Tėvynę.

O kovo 10 d., pažymint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, gimnazijoje vyko baigiamoji projekto šventė - viktorina, kurios metu visi mokiniai sugiedojo Lietuvos himną, dainavo dainas, skambėjo pačių sukurti eilėraščiai apie Tėvynę. Po dainų, eilėraščių, vaikų laukė įdomiausia ir linksmiausia projekto dalis – viktorina. Naudojant KAHOOT programos įrankį, mobiliuosius telefonus, visi vaikai galėjo pasitikrinti savo žinias edukacinėje viktorinoje „Ar pažįstu Lietuvą?“ Geriausiai ir greičiausiai atsakiusieji į 20 viktorinos klausimų buvo apdovanoti diplomais bei saldžiaisiais prizais.

Šis projekto mėnuo buvo puiki galimybė trečiokams pagilinti savo žinias apie gimtąjį kraštą, praplėsti savo akiratį. Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajusti, kad „Mes tikrai mylim Lietuvą!“ ...Juk šiandien mes turime labai daug – laisvą Lietuvą, o kokia ji bus, priklauso nuo mūsų visų...

  • Hits: 308

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas