Šią savaitę, 5d klasės mokiniai ir auklėtoja Silvija Musiejienė aktyviai dalyvavo "Saugaus prieglobstis" iniciatyvoje - Velykos batų dėžutėje

Tai dovanėlės skirtos Ukrainos žmonėms fronte, kuriems šios artėjančios šv. Velykos bus kitokios, nei įprastai.

Dovanėlė Kariui - kuris dabar kovoja, ir už mūsų Lietuvos laisvę. Ir Vaikui - kuriam taip norėtųsi tikrų šv. Velykų džiaugsmo, be nuolatinių sirenų, be baimės ir streso jo namuose. Klasės vaikai bendruomeniškai nešėsi kas ką, kas saldainių dėžutę, kas žaislą, kas maisto ar žibintuvėlį kariui. Dovanėlių surinkome ir supakavome 31 nuo kiekvieno vaiko ir auklėtojos po vieną! Jose daug mūsų visų šilumos, dėmesio ir meilės. Kiekvienoje po šiltą Velykinį sveikinimą ukrainos kalba. Savaitgalį klasės atstovai, nuvežė ir atidavė Saugaus prieglobsčio savanoriams visas suruoštas dovanėles. Palinkėjo sėkmės, jau greit į Ukrainą išvykti besiruošiančiai komandai. Gerus darbus, gera daryti! O darant kartu, ir labai prasminga!