Dalyvavome 4 klasių mokinių projekte „KALBŲ IR POEZIJOS POPIETĖ 2023“ LSMUG pradinėje mokykloje

2023 m. kovo 21 d. mūsų gimnazijos ketvirtokai Matas Miškinis (4a) ir Goda Šarakauskaitė (4e) dalyvavo LSMUG pradinės mokyklos organizuotame Kauno miesto ir rajono mokyklų 4 klasių mokinių integruotame užsienio kalbų projekte „KALBŲ IR POEZIJOS POPIETĖ 2023“, skirtame paminėti Pasaulinę poezijos dieną.

Baigiamajame renginyje dalyvavo 25 skaitovai iš įvairių Kauno miesto ir rajono mokyklų. Mokiniai klausėsi deklamuojamų eilėraščių net šešiomis užsienio kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, ispanų ir japonų). Visi deklamatoriai buvo apdovanoti padėkos raštais bei LSMUG atminimo dovanėlėmis.

Nuo kovo 1d. iki 10 d. septyni mūsų gimnazijos ketvirtokai, kartu su savo anglų kalbos mokytojomis Larisa Baroniene ir Lina Steponkiene rinkosi eilėraščius anglų kalba bei mokėsi juos deklamuoti mintinai, o kovo 10d. dalyvavo mūsų gimnazijos atrankiniame ture. Atrankos metu, remdamasi projekto „Kalbų ir poezijos popietė 2023“ nuostatais, vertinimo komisija (pradinių klasių pavaduotoja ugdymui R. Baršukaitienė bei dėstančios anglų k. mokytojos) svarbų dėmesį skyrė skaitovų kalbos raiškumui, tarimui, retoriniams įgūdžiams bei laikysenai scenoje. Visi ketvirtokai dalyvavę gimnazijos atrankiniame ture buvo apdovanoti JP2 gimnazijos padėkomis bei saldžiomis dovanėlėmis, o du geriausiai pasirodę mokiniai, Goda ir Matas, buvo apdovanoti diplomais bei iškovojo teisę atstovauti mūsų gimnaziją baigiamajame poezijos renginyje LSMUG pradinėje mokykloje. Mokinius poezijos popietei paruošė anglų kalbos mokytojos L. Steponkienė ir L. Baronienė.

Džiaugiamės sėkmingu savo ugdytinių pasirodymu užsienio kalbų poezijos popietėje, mokinių drąsa deklamuojant  prieš didelę auditoriją, atsiskleidusiu kūrybiškumu bei galimybe patobulinti retorikos įgūdžius.