Dalyvavome Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3-8 klasių mokinių užsienio (anglų) kalbos meninio skaitymo konkurse „Blow, Blow the Winter Wind“ KTU Vaižganto progimnazijoje.

2024 m. vasario 7 d. mūsų gimnazijos 3c klasės mokinė Arielė Borkertaitė dalyvavo KTU Vaižganto progimnazijos organizuotame Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3-8 klasių mokinių užsienio (anglų) kalbos meninio skaitymo konkurse „Blow, Blow the Winter Wind“ ir II (miesto) etape užėmė 3 vietą 3-4 klasių mokinių amžiaus grupėje.

Renginyje dalyvavo 77 skaitovai iš 34 Kauno miesto mokyklų ir deklamavo pasirinktus poezijos ar prozos kūrinius apie žiemą bei žiemos šventes.

Dar sausio 18 d. mūsų gimnazijos pradinėje mokykloje vyko anglų kalbos meninio skaitymo konkurso „Blow, Blow the Winter Wind“ I etapas, kuriame dalyvavo net 34 3-4 klasių mokiniai ir kiekvienas deklamavo po pasirinktą eilėraštį apie žiemą. Skaitovus pirmajam konkurso etapui ruošė anglų kalbos mokytojos Larisa Baronienė ir Lina Steponkienė.  Dalyvius vertino komisija remdamasi konkurso nuostatais ir vertinimo kriterijais, tokiais kaip meninio skaitymo įgūdžiai, originalumas, artistiškumas bei kalbos taisyklingumas. Visi mažieji deklamatoriai buvo apdovanoti padėkos raštais, o geriausiai I etape pasirodžiusieji mokiniai – diplomais bei atminimo dovanėlėmis. I-ojo etapo laureatais tapo Jokūbas Jasinevičius (3a) ir Tautvydas Stankevičius (3с). III-ioji vieta buvo skirta 3a klasės mokinei Athenai Vasiliauskaitei bei 4b klasės mokinei Elzei Slapcinskaitei. II-ąją vietą užėmė 3с klasės mokinė Justina Maskoliūnaitė. I-osios vietos laimėtoja mūsų gimnazijoje 3-4 klasių mokinių tarpe tapo Arielė Borkertaitė iš 3с klasės ir iškovojo teisę atstovauti mūsų gimnaziją konkurso „Blow, blow the winter wind“ II (miesto) etape KTU Vaižganto progimnazijoje. Mokinę konkursui paruošė anglų k. mokytoja Larisa Baronienė.

Džiaugiamės sėkmingu savo ugdytinės pasirodymu užsienio (anglų) kalbos meninio skaitymo konkurse Kauno mieste, mokinės drąsa deklamuojant  prieš didelę auditoriją, atsiskleidusiu kūrybiškumu bei galimybe patobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

 

  • Hits: 302

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

PARAPIJA

Kauno Technologijos Universitetas