Dalyvavome debatuose Prienų gimnazijoje

2024 m. vasario 28 d. mūsų gimnazijos anglų k. mokytojai E. Brazauskienė, G. Juodiškienė, S. Musiejienė, A. Gaidamavičienė, M. Jankevičius ir A. Žiužnytė kartu su 8-10 klasių mokiniais vyko į Prienų „Žiburio“ gimnaziją, kur dalyvavo debatuose/diskusijoje „Korepetitoriai – mada ar būtinybė?“

Mūsų komanda susipažino su  gimnazijoje atliktos apklausos apie korepetitorių poreikį mokiniams  rezultatais (anglu kalba). Po to visi su susidomėjimu stebėjo debatus tarp gimnazijos mokinių (debatų komandos) ir mokytojų komandų. Po jų mokinių komandos iš rajono ir respublikos mokyklų anglu kalba išsakė savo nuomonę tema „Ar korepetitoriai yra labiau mada, ar būtinybė?“, pateikdami tris argumentus.

Debatus stebėjo ir juos vertino komisijos nariai: Prienų m. vicemerės Jūratė Zailskienė ir Laimutė Jančiukienė, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas ir tarybos narys Deividas Dargužis.