2024 m. rugsėjo 18-20 d. Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje I klasių mokiniams vyko Pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursas

Jo metu Lietuvos šaulių sąjungos šauliai ir kviestiniai lektoriai mokiniams suteikė praktinių išgyvenimo ekstremaliomis sąlygomis žinių, supažindino mokinius su piliečių vaidmeniu valstybės gynyboje.

Dėkojame šaulių komandos vadovams Nerijui Navickui už teorines žinias ir mokymą šaudyti, Ritai Kybartienei - už mokymą šaudyti ir kareiviško maisto davinio paruošimą, Deividui Streikui ir Tomui Repšiui - už pirmosios pagalbos mokymus. Už mazgų rišimą ir laužų kūrimą ačiū sakome šauliams M.Butkui ir A. Sinkevičiui,  už supažindinimą su  topografijos pradmenimis - Arvydui Savickui, kareiviškos palapinės pritaikymo būdus ir pastatymą Simonai Kuliešaitei, o už programos organizavimą ir koordinavimą Raimondui Tarvydui.