NAUJIENOS

Naujasis

Naujasis "Gilės" sezonas

Rugsėjo 14-15 dienomis mūsų gimnazijos žygeivių ir folkloro klubas "Gilė" pradėjo jau 26-ąjį keliavimo ir dainų sezoną.

KINGS OLIMPIADOS KOMANDA PASVEIKINO MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

Kaip ir kiekvieno KINGS semestro pradžioje, taip ir šį rudenį Tarptautinės olimpiados KINGS komanda lanko pavasario semestro finalų dalyvius aktyviausiose mokyklose Lietuvoje ir jiems įteikia finalistų diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygį!

Lietuvos katalikiškų mokyklų festivalis

Rugsėjo 12 d. gimnazijos 9-ų klasių mokiniai ir choristai iš 8-10 kl. dalyvavo Lietuvos katalikiškų mokyklų festivalyje "Būk drąsus sekti Jėzumi" Šiluvoje.

Skaitykite daugiau

Rugsėjo 3 d. Kauno Jono Pauliaus II gimnazija bendra malda pradėjo naujus mokslo metus.

Visi gimnazijos mokiniai rinkosi į šią Dvasinio susikaupimo dieną ir šv. Mišių šventimą Kauno Jono Pauliaus II parapijos koplyčioje ir Kauno Šventosios Dvasios bažnyčioje.

Skaitykite daugiau

Rugsėjo 2-ąją pirmą kartą Jono Pauliaus II gimnazijos bendruomenė mokslo metus visi kartu pradėjo stadione.

Rugsėjo pirmosios skambutis sukvietė visus, kurie pasiryžę eiti šviesos skleidimo keliu. Vieniems šis kelias kupinas jaudinančio naujo pažinimo, kitiems tai jau pusiaukelė ar netrukus laukiančių iššūkių pradžia.